INFORMACJE OGÓLNE

ARLAAktywny Rozwój Ludzi Ambitnych jest firmą, która wychodzi na przeciw ludziom w różnym wieku i etapach edukacyjnych, którzy chcą odnieść sukces, biorąc życie i edukację w swoje ręce.

SZEROKI ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:
Nasza firma oferuje zajęcia dostosowane do wieku i poziomu kursantów, obejmujące 5 działów:
– kursy maturalne
– kursy gimnazjalne
– korepetycje
– warsztaty filmowe/aktorskie dla szkół
– zajęcia logopedyczne/emisja głosu

ARLA – oprócz kursów maturalnych i gimnazjalnych – to także warsztaty filmowe organizowane dla uczniów w szkołach, czyli dla pasjonatów filmu, którzy już od najmłodszych lat marzą o zawodzie filmowca. Chcemy dotrzeć do uczniów, którzy chętnie uczestniczą w różnego rodzaju kółkach zainteresowań (dziennikarskich, teatralnych, filmowych). Dzięki naszej ofercie uczniowie mogą poznać świat filmu „od kuchni”, na każdym etapie jego powstawania. Natomiast profesjonalne przygotowanie i wiedza zdobyta na warsztatach, dają możliwość samodzielnego nakręcenia filmu na potrzeby szkoły.
Uzupełnieniem tej wiedzy są także warsztaty gry aktorskiej, prowadzone przez zawodowych aktorów teatralnych.

CO NAS WYRÓŻNIA WŚRÓD INNYCH FIRM?
Biorąc po uwagę doświadczenie w nauczaniu, przygotowanie pedagogiczne naszych prowadzących i zapotrzebowanie młodzieży na kursy, postanowiliśmy rozszerzyć działalność oprócz Wrocławia także o inne miejscowości, takie jak:
Oława, Oleśnica, Kąty Wrocławskie.
(Wybór dokonywany w formularzu zapisu. O utworzeniu grupy w danej miejscowości decyduje minimalna liczba chętnych).
Chcemy dać szansę uczniom z mniejszych miejscowości, którzy również pragną odnieść sukces i mieć dostęp do profesjonalnego przygotowania się do egzaminu maturalnego i innych, a często ogranicza ich dojazd do Wrocławia.
Daje to możliwość uczestniczenia w kursach, które dzięki profesjonalnie przygotowanemu programowi zajęć i wykwalifikowanej kadrze oraz szerokiej gamie pomocy i materiałów edukacyjnych:
– dają motywację do nauki
– są rzetelnym powtórzeniem i opanowaniem materiału zgodnie z wymogami CKE,
– pozytywnie nastawiają do nauki,
– prowadzone są w miłej atmosferze