CENNIK

KURS MATURALNY- ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

  • PAKIET 4h miesięcznie – CENA 280 zł (70 zł/60 min)
     - zalecany przy wyborze 1 przedmiotu
     - zdający wybiera po 1h tygodniowo
  • PAKIET 8h miesięcznie – CENA 520zł (65 zł/60 min)
    - zalecany dla 1 lub 2 przedmiotów
    - zdający może wtedy wybrać po godzinie z dwóch różnych przedmiotów tygodniowo lub 2 godziny z  jednego przedmiotu tygodniowo
  • PAKIET 12h miesięcznie – CENA 720 zł (60zł/60 min) - zalecany dla 2-3 przedmiotów
    – zdający może wybrać po 1 godzinie z każdego przedmiotu tygodniowo

W cenie kursu, podobnie jak w zajęciach grupowych:
- wybór dowolnego przedmiotu na poziomie podstawowym lub rozszerzonym

- materiały, opracowania, ksera przygotowane przez nauczyciela
- arkusze zadań maturalnych z poprzednich lat
- arkusze zadań maturalnych, dostępnych w propozycjach wydawnictw – nie trzeba już wydawać pieniędzy na dodatkowe opracowania
- przyjemna, domowa atmosfera dzięki możliwości zrobienia sobie kawy, herbaty i miłego, słodkiego poczęstunku.